דני יתום, נשיא העמותה

נולד ב-15.3.45, אלוף במילואים, מפקד פיקוד מרכז לשעבר, ראש המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים וח"כ לשעבר. האלוף יתום, יליד נתניה, התנדב לסיירת מטכ"ל לאחר גיוסו ב-1963, כאשר ביחידה שירת כמ"כ ואחר כך כמפקד צוות. במלחמת יום הכיפורים שירת בשיריון, ובשנות השמונים התמנה למזכיר הצבאי של שר הביטחון משה ארנס. בשנות התשעים כיהן כמזכיר הצבאי של ראש הממשלה ושר הביטחון יצחק רבין ז"ל ואחריו של שמעון פרס, ותחת ממשלת נתניהו הראשונה כיהן כאמור כראש המוסד. ב-2003 נבחר לכנסת מטעם מפלגת העבודה, ב-2007 התמודד על הנהגתה והפסיד, וביולי 2008 התפטר מן הכנסת.

דני הכיר את אורן אור ביטון במהלך שירותו הצבאי, בעת שהיה אלוף פיקוד המרכז, והוא מסייע ללוחמים רבים לקבל הכרה בהלם הקרב שלהם. הוא משמש כנשיא העמותה.

אורן אור ביטון, יו"ר ומייסד

אורן אור ביטון, בן 49, נשוי + 4, הינו לוחם ומפקד לשעבר ביחידת המסתערבים של מג"ב, שלקה בהלם קרב תוך כדי שירותו הצבאי. אורן מגדיר את האירוע המכונן של הלם הקרב שלו בקרב בג'נין באוגוסט 1992, בו נהרג לנגד עיניו מפקדו הנערץ ומייסד היחידה, רפ"ק אלי אברם ז"ל. כאשר השתחרר, לא ידע מנוח, ובמשך שנים סבל מתופעות הלוואי הקשות של פוסט טראומה והלם קרב, מבלי שהיה מטופל.

רק לאחר שבמהלך הבזק זיכרון לאותו קרב שלא נגמר, כמעט חנק למוות את בתו סתיו, הלך אורן לטיפול, הוכר כנפגע הלם קרב והחל לשקם את עצמו ואת חייו. הוא פתח ביחד עם שותף מספרת יוקרה בהרצליה פיתוח, ובמקביל החל בפעילות למען נפגעי הלם הקרב בישראל.

אורן הוציא לאור בעברית ובאנגלית את ספרו "חבית נפץ" ב-2017, מרצה על סיפורו בפני קצינים, כוחות ביטחון והצלה, תלמידים וציבור כללי, ומנסה לסייע לנפגעים הפונים אליו כל העת לעצה והכוונה. אורן מילא תפקיד מרכזי בהקמת השדולה למען נפגעי הלם הקרב בכנסת בשנת 2018, וברבעון האחרון של שנה זו גם הקים את עמותת "Trauma4Good", בה הוא משמש כיושב הראש.

מרק סלושני, חבר דירקטוריון, סגן יו"ר

מרק יליד צרפת  19/03/68 נשוי + 2 , עלה ארצה בילדותו (1974) עם אביו ז"ל רופא בכיר במקצועו. בוגר תואר ראשון בחוג למדעי ההתנהגות של אוניברסיטת ניו פורט ארה"ב, בוגר תואר ראשון בחוג הרב תחומי במדעי החברה במכללה האקדמית עמק יזרעאל ובוגר תואר שני בחוג למדעי המדינה במגמת צבא , ביטחון מודיעין אסטרטגיה וסייבר באוניברסיטת בר אילן, בוגר קורס דירקטורים של אוניברסיטת חיפה.

מרק שירת בשרות הצבאי בתחילת האינתיפאדה הראשונה ביחידת ההסתערבות של מג"ב איו"ש (לימים הימ"ס) כלוחם כלבן ובהמשך שירותו בקבע שירת בחיל הרפואה. במילואים ביצע תפקידי פיקוד רבים ובין השאר היה ראש צוות לוויות של מרחב העמקים. השתחרר בדרגת סגן. כיום מרק משמש כמדריך הירי של בכירי מערכת הביטחון בהווה ובעבר, בחירום מגויס למערך מד"א כנציג מד"א בביה"ח העמק/קצין קישור למד"א דרך משרד העבודה.

מרק פעיל חברתי במספר ארגונים שונים כגון :מגן דוד אדום למעלה מ-40 שנה ככונן בכיר ברפואת חירום (נבחר ע"י הארגון למתנדב מצטיין של מרחב גלבוע לשנת 2014), מדריך לוט"ר בכיתות הכוננות של מג"ב צפון, קב"ט משלחות חו"ל של ארגון זיכרון מנחם(ארגון המטפל בילדים חולי סרטן), ובכבאות והצלה מסייע למערך ביטחון הארצי.

למרק יש הכשרות, ניסיון רב בתחום הביטחוני וכמדריך אשר הדריך דורות של מאבטחים בארץ ובפרויקטים מעבר לים.
כיום מרק עובד בחברת החשמל בתפקיד ראש תחום הכשרות והדרכת מאבטחים ביחידת הביטחון הארצי.
מהכירות רבת השנים עם יו"ר העמותה, אורן ביקש ממרק לסייע ולקחת חלק בהקמת העמותה.

ליאור אזולאי

סמנכ"ל תפעול ולוגיסטיקה

עו"ד שי וולובלסקי

יליד תל אביב, 1965. סא"ל במילואים. בעל תואר ראשון ושני במשפטים, מוסמך למשפטים מאוניברסיטת תל-אביב בהתמחות ספציפית במשפט מסחרי.
עוסק בעיקר בתחומי המשפט האזרחי – מסחרי, בייעוץ משפטי שוטף לחברות ישראליות וזרות, בליווי יזמי ועסקאות נדל"ן, בליטיגציה מסחרית. בנוסף מלווה גופים המתמחים במתן שירותי ניהול עושר משפחתי (Wealth Management) וניהול משרד משפחתי (Family office).
לצד העיסוק הפעיל בעריכת דין עוסק במספר פעילויות התנדבויות ואגב כך היה שותף במהלך שנת 2018 לייסוד העמותה, מיסוד פעילותיה וליווי הנהלתה בכל פעילותה.

עו"ד וולובלסקי, הינו היועץ המשפטי של העמותה.

גיל מדר

מושבניק מגבע כרמל, יליד 1969, סא"ל במילואים. בעל תואר ראשון במנהל עסקים ומשאבי אנוש . עוסק בתפקיד ניהולי בעיריית הרצליה. לצד העיסוק, מתנדב בעמותה נוספת . היה שותף להקמת העמותה מיסוד פעילותה וליווי ההנהלה בכל פעילותה

שיר פלד

אילנית מוזס

אריה יהושוע